Dovolte mi, abych se představila...

Jmenuji se Soňa Konášová.

Jsem maminkou dvou dětí, která se profesně hledala tak dlouho, až se konečně našla nebo spíš nachází ;-) Ke sportu mě to táhlo vždycky, ale až po druhé mateřské jsem se odhodlala k velké profesní změně. V roce 2014 jsem nejprve absolvovala kurz cvičení na míčích (mám pro ně zkrátka slabost).  A o něco později jsem prošla rekvalifikací na instruktora Pilates a začala předcvičovat "na vážno". Následně jsem obě disciplíny propojila.

Nezůstávám však jen u míčů, ale jakožto tvor přírodní jsem se začala více věnovat aktivnímu pohybu venku. Své služby jsem rozšířila o kondiční chůzi. Bližší info viz sekce "Informace k lekcím".

Postupně jsem se propracovala ještě k další disciplíně, která "pasivně" doplňuje všechny výše zmiňované pohybové aktivity. Ponořila jsem se do tajů reflexní terapie a poté, co jsem jí několik let praktikovala na svých nejbližších jsem se odvážila vynést jí na světlo světa. Buďte zváni - svěřením svých nohou do mých rukou posunete svou tělesnou regeneraci o úroveň výš a doufám, že se budete rádi vracet.

Věřím, že se tu najde něco pro každého, komu není lhostejné, jak se cítí ve svém vlastním těle. A pokud byste si něčím nebyli jistí, jednoduše se mě zeptejte... jsem tu pro vás ;-) 

© 2017- 2023 Soňa Konášová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!