Pestré cvičení s pomůckami

aneb co jste hledali a teď to našli

Už jste někdy seděli na velkém balónu nebo dokonce na něm zkoušeli cvičit? Ať už je odpověď na tuto otázku kladná či záporná, určitě se během lekcí dozvíte o svalech, o kterých jste doposud neměli ani tušení. Během lekcí využívám různých cvičebních pomůcek, díky kterým se pro Vás cvičení stane zábavou. 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Rádi byste si napravili bolavá záda, zpevnili ochablé svalstvo, uvolnili napětí v těle ale nevíte jak na to? Nevychází vám čas na skupinové lekce nebo se jim přímo vyhýbáte? Chcete vidět i cítit pokroky už od první lekce? Zvolte si luxus v podobě individuální lekce. 

Lekce vám připravím na míru, budete mít mou 100% pozornost a ohlídám každý váš pohyb. Naučím vás správně dýchat a zapojovat svalstvo, které podpírá váš kosterní systém a díky jehož špatné funkci cítíte bolest. 

Máte problémy s inkontinencí, omezenou hybnost, nadváhu nebo jste po úrazech? To vše není překážkou, ba naopak výzvou pojmout to velmi citlivě, s ohledem na váš stav a možnosti. Cvičení je vhodné absolvovat též v těhotenství a po porodu - naučím vás jak zatočit s diastázou a povoleným pánevním dnem. 

Cvičení probíhá v útulné malé  tělocvičně v Děčíně - Želenicích, kde budeme mít naprosté soukromí. Z hygienických důvodů doporučuji mít vlastní podložku na cvičení + ručník. Případně se lze domluvit na cvičení u vás doma.

PILATES PRO (SKORO) ZAČÁTEČNÍKY

Lekce určené všem, kdo s pilates začínají nebo si ještě nejsou zcela "jistí" a přesto chtějí cvičit ve skupině. Cvičení probíhá za předpokladu potvrzení účasti 4 lidí. 

Mini skupina čítající do 6 osob vám přinese ještě kvalitnější navedení do pozic a plnou kontrolu jejich provedení. Mým cílem je, aby cvičení mělo 100% efekt a cítili jste se lekci od lekce lépe a jistěji.

Vlastní podložka na cvičení nutná! Čas cvičení viz "Rozvrh"

Místo konání: Rehacentrum v Děčíně viz "Kontakt"

VÝŠLAPY V OKOLÍ DĚČÍNA

Zamilovaly jsme si pravidelné procházky venku! 

Naše kondiční procházky probíhají celoročně. Výletujeme obvykle v pondělí (výšlapy do 8 km max na 2 h) a čas od času v neděli, kdy máme prostor si trasu trochu protáhnout - vše záleží na domluvě. Hlídáme si tempo a tepovou frekvenci, aby nám chůze dala ty nejlepší benefity :-) Osobně chodím s NW holemi, ale volba je čistě na vás - v případě zájmu vás zasvětím.

Aktuální informace vždy na fb stránce https://www.facebook.com/groups/346154933164648/

Pokud se k nám chcete připojit, stačí vyplnit kontaktní formulář v záložce "Kontakt". Poté se můžete stát členy uzavřené skupiny na FB Výšlapy a výlety.

SKUPINOVÉ LEKCE PILATES

Pilates je cvičením fyzickým, ale také mentálním. Základem tohoto cvičení je správné dýchání, vědomé, přesné a plynulé vedení pohybu a v neposlední řadě relaxace. Lekce jsou pokaždé jiné a vždy na nich naleznete něco nového, takže vám jen tak nezevšední.   

Odpolední lekce (Čt, úroveń L1 / L2)     

Jste unavení a rozbolavělí z toho věčného sezení v práci nebo si zkrátka jen chcete protáhnout tělo a přijít na jiné myšlenky? Pokud nebudete hledat výmluvy proč to dnes zase nejde, ale začnete myslet sami na sebe a přijdete si zacvičit, budete odcházet s pocitem, že tohle cvičení dává smysl a k tomu se ještě budete cítit báječně!

Pravidelné lekce jsou rozděleny do dvou úrovní - L2, která je určena pokročilým (cvičíme na míčích) a L1 je pro pilatesovské nováčky (ne začátečníky - těm doporučuji Kurz pro začátečníky). Skupina L1 využívá různé cvičební pomůcky vč. míčů (nepravidelně). Začátky lekcí L2 v 17 hod (míče), úroveň L1 v 18:10 hod. Délka lekce 60 min. Nutná je vlastní podložka na cvičení (jógamatka)   

Aktuální rozvrh naleznete v sekci Rozvrh a ceník      

KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

Jste moderní společnost, která bere ohled na své zaměstnance? Věříte, že to co do svých lidí vložíte, to se vám vrátí? Aktivní oddechovka, která napravuje ztuhlá záda, učí správným zásadám držení těla a dýchání. Zkuste se zamyslet, co by mohlo být přínosem projektu nabízející zaměstnavateli a jeho týmu tzv. kompenzační cvičení. 

Oč tu jde
Smyslem cvičení je přinést úlevu lidem, kteří vykonávají sedavé povolání a trpí často bolestmi zad, páteře, hlavy aj. a to v pracovní době, ideálně v dopoledních hodinách, kdy můžeme pozitivně ovlivnit výkonnost v druhé části pracovního dne. Jde o to, nabídnout zaměstnanci takovou aktivitu, která zmobilizuje i zaktivuje tělo a do hlavy vnese nový a čerstvý závan vzduchu. Dopřejte mu 30 min, během kterých zapracuje na tom, aby se cítil lépe a podpořte tak zvýšení jeho efektivity práce. Dalším bonusem je, že se cvičí v menších skupinkách a tudíž může být společně strávená půlhodinka pojata jako forma teambuildingu. Na druhé straně malé skupiny cvičících zaručují individuální přístup řešení obtíží. 

Jak to bude probíhat                                                                              V určenou dobu dojedu k vám do firmy, včetně potřebných cvičebních pomůcek. Odcvičím sjednaný počet lekcí (každá trvá 30 min) a poté zase vše odvezu pryč. Jediné, co budeme potřebovat je menší (útulný) prostor cca 12 m2. 

Nabízím bezplatnou praktickou ukázku u vás ve firmě!

© 2017- 2023 Soňa Konášová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!