Reflexní terapie

Nejprve něco málo o tom, co je to reflexní terapie...

Reflexní terapie je celostní léčebná metoda, při níž se v různé intenzitě masírují reflexní plošky chodidel (dlaní) a dochází tak k hlubokému uvolnění a povzbuzení samoléčebné schopnost těla. Každý orgán v těle má na noze tzv. reflexní plošku. Jednotlivé plošky jsou energeticky a nervově spojeny s odpovídajícími orgány lidského těla. Ovlivňováním reflexních bodů se zablokovaná místa postupně uvolňují a dochází k harmonizaci všech systémů. Cílem reflexní masáže je obnovení toku životní energie v našem těle. Ačkoli nástup účinku reflexní terapie je pozvolný,  poté co  dojde k ozdravení těla, je její efekt dlouhodobý. Doporučená frekvence masáže je tedy zpočátku 1x týdně, poté stačí 1x do měsíce.

Touto masáží lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny, lze pomocí ní zmírnit i odstranit bolesti zad a krční páteře. Je možné ji použít u řady běžných a chronických nemocí, zažívacích problémů, migrény, ale i stresu. Masáž chodidla a mačkání reflexních plošek navíc příznivě ovlivňuje psychiku.

Vybrat si můžete z těchto druhů masáží:

  • relaxační masáž v délce 45 min - 450 Kč
  • harmonizační masáž terapeutická 70 min - 600 Kč
  • uvolňující masáž nohou a rukou 90 min - 800 Kč
Zvolte relaxační masáž, pokud chcete zažít příjemné dotyky masáže a ulevit bolavým nohám.

Chcete-li projít hloubkovou masáží a poznat, jaké signály vám vaše tělo vysílá skrze vaše chodila, zvolte terapeutickou masáž.  Pokud si toužíte užít čas pro sebe, zrelaxovat celé tělo, nechat se hýčkat teplými obklady a odejít s krásně vláčnými chodily i dlaněmi, vyberte si uvolňující masáž nohou a rukou.

U všech druhů masáží vás čeká úvodní koupel nohou, která přispěje k celkovému pohodlí. 

Přijďte si užít svou masáž do útulných prostor rodinného domu na Krásnostudenecké ulici v Děčíně - Želenice.

© 2017- 2023 Soňa Konášová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!